Search
Close this search box.

Právnická a poradenská spoločnosť
poskytujúca komplexné služby:
Právne služby a poradenstvo Rodinná kancelária Rezidencia a občiastvo

Poskytujeme

Naše služby

Právne služby & poradenstvo

Umožníme vám zažiť nový, jedinečný prístup k právnym službám: pre vaše právne záležitosti v zahraničí vás budeme navigovať k tomu najvhodnejšiemu právnikovi, ktorý to dotiahne do úspešného konca.

Zistiť viac

Rodinná kancelária /
Family Office

Usilovne pracujete na zabezpečení svojej rodiny a chcete, aby sa vaše rodinné bohatstvo zachovalo, ďalej rástlo a plynulo prešlo v rámci vašej rodiny nasledujúcej generácii? Ste pred likvidáciou alebo predajom spoločnosti?

Zistiť viac

Rezidencia &
Občianstvo

Nie ste spokojní s vysokými daňami alebo zdravotným systémom vo vašej krajine? Prajete si žiť na mieste s lepšou bezpečnosťou a lepším vzdelaním pre vaše deti? Chcete prežiť dôchodok v slnečnejšej krajine?

Zistiť viac

O nás

Dôveryhodní poradcovia
vždy na vašej strane

V spoločnosti Vasil & Partners si ceníme slobodu, pretože dáva každému z nás právo rozhodovať sa podľa toho, čo považujeme za najlepšie pre nás a naše rodiny. To zahŕňa výber krajiny, kde si založíte firmu alebo stanete sa rezidentom alebo dokonca občanom v cudzej krajine, ak sú podmienky pre podnikanie a život v ňom pre nás lepšie a priaznivejšie ako v našej domovskej krajine.

Čo je nové?

Aktuálne články

Shopping Basket